O firmie

Nasza firma archeologiczna świadczy usługi w zakresie badań archeologicznych w formie nadzoru archeologicznego, ratowniczych badań wyprzedzających inwestycję, badań sondażowych oraz powierzchniowych. Wszystkie prace archeologiczne prowadzone są przez doświadczonych archeologów z pełnymi kwalifikacjami i doświadczeniem uprawniającym do wykonywania pracy archeologa.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań archeologicznych i nadzorów. Oferujemy kompleksową realizację badań i nadzorów archeologicznych oraz załatwienie wszelkiej dokumentacji konserwatorskiej.

Ponad 10letnie doświadczenie zdobywaliśmy na wykopaliskach w Polsce i zagranicą. Uczestniczyliśmy w badaniach archeologicznych prowadzonych przez uniwersyteckie ośrodki badawcze i placówki naukowe a także współpracowaliśmy z innymi komercyjnymi firmami archeologicznymi. 

Specjalizujemy się w badaniach na terenie województw 

  • pomorskiego
  • zachodniopomorskiego
  • warmińsko-mazurskiego

Jako firma posiadamy długoletnie doświadczenie badawcze, zdobyte na wykopaliskach w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w badaniach szeroko płaszczyznowych prowadzonych na wielokulturowych i skomplikowanych stanowiskach archeologicznych.

W ramach usług archeologicznych oferujemy również sporządzenie dokumentacji archeologiczno-konserwatorskiej w formie sprawozdań i opracowań wyników badań, jak również audytów i kosztorysów badań archeologicznych. 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, z chęcią odpowiemy i pomożemy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Oferta

Nadzory archeologiczne
Badania archeologiczne
Badania powierzchniowe
Opracowanie wyników badań archeologicznych 
Załatwianie formalności z Urzędem Konserwatorskim

 

tel. 508784443
tel. 693125995
www.ideatorium.com.pl
archeologia@ideatorium.com.pl